Procesy odszkodowawcze

Procesy odszkodowawcze

Kancelaria reprezentuje przewoźników w procesach odszkodowawczych na terenie Niemiec jak i Polski, w których przewoźnik został pozwany z tytułu wyrządzonej szkody transportowej. Nasze zadanie często polega na uargumentowaniu i udowodnieniu, o ile zachodzą takie okoliczności...

 Procesy odszkodowawcze

Kancelaria reprezentuje przewoźników w procesach odszkodowawczych na terenie Niemiec jak i Polski, w których przewoźnik został pozwany z tytułu wyrządzonej szkody transportowej. Nasze zadanie często polega na uargumentowaniu i udowodnieniu, o ile zachodzą takie okoliczności, całkowitej lub częściowej winy załadowcy z tytułu niewłaściwego zapakowania, oznakowania lub załadownia towaru. rowadzimy również procesy regresowe, o ile polski przewoźnik ma roszczenia o zwrot części szkody transportowej przeciwko niemieckiemu spedytorowi lub załadowcy.

W wypadku gdy klient pozwany został z tytulu wyrzadzonej szkody w transporcie w innych krajach erupejskich umożliwiamy kontakt ze współpracującymi z nami kancelariami i wspieramy klientów w czasie procesu.